Factor Savills

תפריט

פקטור סבילס הינה

חברת ייעוץ ותיווך נדל״ן מסחרי 

מובילת שוק ופורצת דרך בתחומה 

גללו למטה

""

עסקאות נבחרות

כחברת ייעוץ ותיווך מובילה בשוק, אנו עובדים עם משקיעים מוסדיים, חברות ציבוריות, משקיעים פרטיים ומלכ"רים. כמשרד המנוסה ביותר בתעשייה, אנו ערוכים לתת מענה לדרישות הנדל"ן של לקוחותינו טוב יותר מכל חברה אחרת בשוק. בעזרת כלים אנליטיים אנו מסייעים ללקוחותינו לקבל החלטות מיטביות ומבוקרות.

היקף עסקאות

1

מיליארד ש״ח

ערך עסקאות שכירות

1

אלף מ״ר

שטח עסקאות שכירות

1

מיליארד ש״ח

ערך שטחים שנמכרו

1

אלף מ״ר

שטח עסקאות רכישה

לקוחותינו

monday.com
wework
FORTER
SimilarWeb
playtika
JFrog
Trustwave
Opsys Technologies
נתיבי איילון
tufin
ELECTRA, CONDISER IT DONE
LIVE PERSON
Cybereason
cortics
Elbit System
BAROADCOM
RAPID 1
DSP GROUP
citibank
monday.com
citibank
RAPID 1
SimilarWeb
playtika
Opsys Technologies
נתיבי איילון
LIVE PERSON
wework
tufin
ELECTRA, CONDISER IT DONE
Cybereason
Elbit System
BAROADCOM
FORTER
Trustwave

השירותים שלנו

""

ייצוג שוכרים

הובלת תהליכים נדל"ניים בהתאם ליעדים האסטרטגיים והפונקציונליים של חברות וגופים מסחריים. במסגרתם של תהליכים אלו, אנו מציעים שירותי ייעוץ ותיווך במגוון צרכים לרבות: איתור ומעבר לנכסים חדשים, הרחבה והקטנה של שטחי משרדים ומחויבויות חוזיות, איחוד של פעילויות תחת קורת גג אחת, ניהול חידושי חוזי שכירות, צמצום ואופטימיזציה של הוצאות שכירות ועוד.

""

נכסים מניבים, השקעות וקרקעות

אנו מנהלים קשרים ענפים עם רוב השחקנים ומשקיעים הנדל"ן המרכזיים בשוק הישראלי. אנו ממלאים תפקיד מהותי בניהול העסקאות החל מהרמה הראשונית של זיהוי הזדמנויות ויצירת עניין אצל משקיעים, ועד לרמה של ניהול העסקה ברמת המיקרו, תוך ניצול הידע המגוון שלנו בתחום המשפטים, חשבונאות מיסוי וכלכלה.

""

ניהול ושיווק פרויקטים

הובלת פרויקטים לשיווק עבור חברות יזמיות בענף הנדל"ן, החל מהשלבים הראשונים של היזמות והגדרת קהל היעד האידאלי ועד פיתוח אסטרטגיה, שיווק בשטח ואכלוס מלא של הפרויקט. אנו עובדים על פי מתווה ותוכנית שיווקית המותאמת לפרויקט בסינרגיה ובשיתוף פעולה מלא עם היזם.

לוגיסטיקה ותעשייה

אנו מתמחים בהשכרה, קנייה ומכירה של נכסים בעלי אופי לוגיסטי ותעשייתי בפריסה ארצית, לרבות קרקעות לפיתוח, מבנים לוגיסטים, מחסנים ומעבדות.

""

מחקר וניתוח

כחלק מסל השירותים והידע המקצועי שנצבר בחברה, אנו מספקים תוצרי מחקר וניתוח לרבות סקרי שוק, חוות דעת מקצועיות (Broker Opinion), ניתוח הגעת עובדים למקום עבודתם ,ניתוחי נגישות, ניתוח תזרים מזומנים ותשואה, בחינת שכירות אל מול רכישה וניתוח מגמות בשוק.

ניהול פרויקטים

ניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים בתחום הבניה וההתאמות. השירות כולל ניהול כל שלבי הפרויקט משלב הגדרת הצרכים, הייזום וההקמה, דרך התכנון, הביצוע ועד מסירה ללקוח. בשילוב מתודולוגיות עבודה המתקדמות ביותר בענף ובסטנדרטים המובילים בתעשייה.

 

אודותינו

פקטור היא חברת ייעוץ ותיווך נדל"ן מסחרי בישראל המספקת מגוון רחב של שירותים. החברה הנה פורצת דרך בתחומה ומנוהלת על ידי צוות מקצוענים מנוסה, המציב רף חדש של תוצרים וערכים. לצוות החברה ניסיון עשיר ומוכח בעבודה עם תאגידים ישראליים וגלובליים מובילים.

פקטור בתקשורת

מגדל רוכשת 50% מהזכויות במרלו"ג סמוך לאשדוד תמורת 102 מיליון שקל

בהשקעה של כ-10 מיליון שקל: ROOMS תפתח מתחם חללי עבודה חמישי בת"א

מיטב בית השקעות תשכור 7 קומות משרדים בפרויקט "BBC CENTRAL" בבני ברק

צרו קשר

שטיבל 4, תל-אביב

972-72-2200901+